DIAGNOSTIKA


Po prijatí zákazky do servisu vykonávame diagnostiku podľa overených postupov. Máme k dispozícii jednotlivé servisné diely a moduly pre testovanie chybných projektorov. Pomocou týchto dielov je diagnostika oveľa ľahšia a rýchlejšia. Pokiaľ nie je servisný diel k dispozícii, prichádza na rad premeranie napájacieho zdroja, základnej dosky, lámp driveru a ďalších elektronických častí.

Často používané diely, ako je napríklad lampa, diaľkový ovládač, DMD čip, napájací zdroj, color wheel, ventilátor, snímač teploty, optika, polarizačný filter a lámp driver máme u nás na sklade pre rýchlejšie vybavenie opravy.

Po vykonanej diagnostike Vás budeme kontaktovať , kde Vám vysvetlíme závadu a celkový stav zariadenia, mechanické chyby a to, či diely máme skladom alebo je potrebné ich objednať. Na základe toho Vám povieme približný termín ukončenia opravy Vášho projektoru.

Vykonanú diagnostiku účtujeme iba v prípade, keď nemáte záujem o opravu. V prípade odsúhlasenia opravy, je vykonaná diagnostika zadarmo.

Máte záujem o vykonanie diagnostiky? Objednajte si u nás prepravu (link na objednávkový formulár) ešte dnes alebo nás navštívte na našej predajni tu (odkaz)