Objednávka opravy

SOM Z BRATISLAVY A CHCEM VYZDVIHNUTIE DOMA ALEBO VO FIRME –AKTUÁLNE ZDARMA AJ S DIAGNOSTIKOU – poprosíme Vás vyplniť online formulár. Po jeho vyplnení Vám automaticky pošleme bratislavského CityKuriéra, ktorý príde projektor vyzdvihnúť. Stačí ho dať do tašky alebo akejkoľvek aj otvorenej krabice. Kuriér zaobchádza s projektorom opatrne takže nieje nutné projektor pracne baliť. Kuriér príde v daný deň alebo nasledujúci pracovný deň ak si nezadáte inak.

SOM ZO SLOVENSKA A CHCEM VYZDVIHNUTIE DOMA ALEBO VO FIRME –AKTUÁLNE ZDARMA AJ S DIAGNOSTIKOU – poprosíme Vás vyplniť online formulár. Po jeho vyplnení Vám automaticky pošleme DPD kuriéra, ktorý príde projektor vyzdvihnúť. V prípade že máte neoriginálnu krabicu je nutné vyplniť voľné priestory pokrčeným papierom alebo iným vhodným materiálom. Kuriér zaobchádza so zásielkami opatrne ale iba vhodným zabalením predídete poškodeniu pri preprave ku nám. Kuriér Vás bude pred vyzdvihnutím telefonicky kontaktovať a v prípade že Vám nebude vyhovovať čas vyzdvihnutia viete sa s ním dohodnúť na zmene, väčšinou je projektor vyzdvihnutý nasledujúci pracovný deň v poobedných hodinách.

CHCEM PRINIESŤ PROJEKTOR OSOBNE –  AKTUÁLNE MÁME VŠETKY
NAŠE PREVÁDZKY ZATVORENÉ PRE OPATRENIA PROTI ŠÍRENIU KORONAVÍRUSU – v tom prípade nemusíte vypĺňať žiadnu objednávku, stačí sa zastaviť na našej adrese a my Vám pri preberaní vyplníme zákazku a vytlačíme preberací protokol. Mapku a adresu ako sa k nám dostanete nájdete TU.

Po vyplnení objednávky Vám automaticky príde potvrdzovací email.